Ceník a podmínky

Níže uvedené ceny a podmínky platí pro školení 19. května 2018 v Praze. Pokud máte zájem o účast na případném budoucím školení v jiném termínu nebo lokalitě, prosím vyplňte nezávaznou poptávku.

Školení trvá zhruba 4–5 hodin.

člen IAPTI/JTP* nečlen IAPTI/JTP
student 300 Kč 300 Kč
začátečník** 400 Kč 500 Kč
pokročilý 600 Kč 700 Kč

Všechny ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH. Při koupi vstupenky zároveň se vstupenkou na konferenci Jazykománie hradí účastník za Incubator jednotnou cenu 300 Kč bez ohledu na to, zda je ve vyšší než studentské kategorii.
Absolvent jakéhokoli vzdělávacího kurzu z nabídky partnerských školení mun|def academy získává slevu 100 Kč z ceny školení Translator Incubator (navíc k výše uvedeným cenám a slevám). Obdobně má absolvent školení Translator Incubator nárok na slevu 10 % z ceny libovolného vzdělávacího kurzu mun|def academy. Toto zvýhodnění platí i zpětně, pro absolventy dřívějších školení.

* Zvýhodněné vstupné pro členy asociací platí i pro ty zájemce, kteří o členství požádají a budou před konáním školení do zvolené asociace přijati.

** Začátečníkem se rozumí překladatel s praxí maximálně 5 let (dle živnostenského listu nebo doby publikace literárních překladů).

Další informace a podmínky ke školení 19. května 2018:

  • Členství v asociaci, studium nebo dobu praxe může být dle okolností nutno doložit, v případě nejasností lze řešit individuálně.
  • Školení se koná, pokud se zaregistruje a úhradu provede nejméně 30 osob (v případě, že se školení nekoná, se registrační poplatek vrací v plné výši).
  • Platba probíhá převodem na bankovní účet přednášejícího, na základě pokynů zaslaných po dokončení registrace. Poplatek za školení je splatný dle údajů na zálohové faktuře. Při rezervaci od 2. května 2018 musí být úhrada provedena co nejdříve; v případě rezervace na poslední chvíli lze provést úhradu na místě (v tom případě jsou účastníci žádáni o platbu v přesné výši). Při neprovedení úhrady rezervace propadá.
  • Storno ze strany účastníka: Vstupné se vrací (nebo je převedeno do dalšího vhodného termínu), pokud zájemce oznámí neúčast nejpozději 2. května 2018.
  • Pořadatel nenese odpovědnost za jím nezaviněné okolnosti (např. nemoc, technické problémy v místě konání), které mohou zabránit uspořádání školení. V takovém případě se registrační poplatek vrací v plné výši.
  • Kromě samotného školení je v ceně také prezentace v elektronické podobě. Platící účastníci mají rovněž nárok na členství v privátní diskusní skupině na Facebooku, kde jsou probírány užitečné tipy a sdíleny další informace.