Podmínky

Sdílet na FacebookuPoslat e-mailemSdílet na Google+Sdílet na TwitteruSdílet na LinkedIn

I. Pořadatel

Pořadatelem školení Translator Incubator je Tomáš Mosler a Czechissimo, s. r. o. (Jánská 555, Příbram).

II. Úhrada vstupného

Platba probíhá úhradou ve prospěch pořadatele, dle volby způsobu úhrady (převodem, přes PayPal, hotově na místě) na základě pokynů zaslaných po dokončení registrace. Při platbě převodem nebo přes PayPal je vstupné splatné do 14 dnů od zaslání pokynů k platbě. Jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky. Při neprovedení úhrady rezervace propadá.

III. Zvýhodněné vstupné

Zvýhodněné vstupné pro členy partnerských asociací platí i pro ty zájemce, kteří o členství požádají a budou před konáním příslušné akce do zvolené asociace přijati. Členství v asociaci může být dle okolností nutno doložit, v případě nejasností lze řešit individuálně.

Platící účastníci školení Translator Incubator mají nárok na členství v privátní diskusní skupině na Facebooku, kde jsou probírány užitečné tipy a sdíleny další informace.

IV. Zrušení účasti nebo akce

Storno ze strany účastníka: Vstupné uhrazené za školení Translator Incubator se vrací, pokud zájemce oznámí neúčast nejpozději 7. září 2018.

Pořadatel nenese odpovědnost za jimi nezaviněné okolnosti (např. nemoc, technické problémy v místě konání), které mohou zabránit uspořádání některé nebo všech nabízených akcí. V takovém případě se registrační poplatek vrací v plné výši.