Vítejte v Jazykománii

Share on FacebookEmail this to someoneShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Tento web je věnován konferenci Jazykománie (klasický konferenční formát propojený se dvěma specializovanými kurzy) a školení Translator Incubator. Všechny akce jsou určeny pro překladatele a tlumočníky. Hlavní program se koná v pátek (masterclasses) a v sobotu (konference) 23. a 24. března 2018 v Praze, nejnovější školení Incubator pak v sobotu 19. května 2018 tamtéž. V případě koupě vstupenek na více akcí současně je k dispozici zvýhodněné vstupné.

Co vás během Jazykománie čeká? Těšit se můžete na besedu s paní Danou Hábovou. Budete moci blíže poznat rozmanité možnosti uplatnění lingvistů a zdokonalit své profesní a marketingové dovednosti. Nebojte se žádných suchopárných akademických přednášek. Zajímá vás, co vybudoval bývalý výpravčí Českých drah v sušárně na ořechy (ano, opravdu to souvisí s jazyky!) nebo o čem se na chodbách ÚTRL nahlas nemluví? Pak jste tu správně.

Podrobný program, informace o hostech a vstupném a veškeré další detaily naleznete pod odkazy v horní nabídce. Vstupenky na program 23. a 24. 3. jsou nyní vyprodané. Pokud se chcete stát náhradníkem, vyplňte tento dotazník. Vstupenky na květnový Translator Incubator jsou nadále k dispozici.

Akce se konají ve spolupráci s Jednotou tlumočníků a překladatelů, mezinárodní překladatelskou asociací IAPTI a mun|def academy.

Translator Incubator         Jednota tlumočníků a překladatelů         International Association of Professional Translators and Interpreters         Mundef Academy