Podmínky

Sdílet na FacebookuPoslat e-mailemSdílet na Google+Sdílet na TwitteruSdílet na LinkedIn

I. Pořadatel

Pořadatelem Jazykománie a školení Translator Incubator a zprostředkovatelem pátečních kurzů je Tomáš Mosler a Czechissimo, s. r. o. (Jánská 555, Příbram). Pořadatelem pátečních kurzů (Mundef Academy) je Petr Mundev.

II. Podmínky konání akcí

Konference Jazykománie se koná, pokud se zaregistruje a úhradu provede nejméně 30 osob (v případě, že se konference z důvodu nedosažení minimálního počtu účastníků nekoná, se registrační poplatek vrací v plné výši).

Školení Translator Incubator se koná, pokud se zaregistruje a úhradu provede nejméně 30 osob (v případě, že se školení z důvodu nedosažení minimálního počtu účastníků nekoná, se registrační poplatek vrací v plné výši).

III. Úhrada vstupného, DPH

Platba probíhá úhradou ve prospěch pořadatele, na základě pokynů zaslaných po dokončení registrace. Vstupné je splatné do 14 dnů od zaslání pokynů k platbě. Jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky. Při neprovedení úhrady rezervace propadá.

Z organizačních důvodů je vstupné, které nezahrnuje páteční program (23. 3.), účtováno včetně DPH, a vstupné s pátečním programem (včetně kombinací, které zahrnují páteční vstupenky) je účtováno bez DPH. (Celková výše vstupného je ve všech případech stejná, dle ceníku.) Daňový doklad s upřesněním ohledně DPH bude vystaven po přijetí úhrady, na základě zvoleného programu.

IV. Zvýhodněné vstupné

Zvýhodněné vstupné pro členy partnerských asociací platí i pro ty zájemce, kteří o členství požádají a budou před konáním příslušné akce do zvolené asociace přijati. Členství v asociaci, studium nebo dobu praxe může být dle okolností nutno doložit, v případě nejasností lze řešit individuálně.

Začátečníkem (v případě školení Translator Incubator) se rozumí překladatel/tlumočník s praxí maximálně 5 let (dle živnostenského listu nebo doby publikace literárních překladů).

Platící účastníci školení Translator Incubator mají nárok na členství v privátní diskusní skupině na Facebooku, kde jsou probírány užitečné tipy a sdíleny další informace.

V. Zrušení účasti nebo akce

Storno ze strany účastníka: Vstupné na konferenci se vrací, pokud zájemce oznámí neúčast nejpozději 7. března 2018. Vstupné na školení Translator Incubator se vrací, pokud zájemce oznámí neúčast nejpozději 2. května 2018.

Pořadatelé nenesou odpovědnost za jimi nezaviněné okolnosti (např. nemoc, technické problémy v místě konání), které mohou zabránit uspořádání některé nebo všech nabízených akcí. V takovém případě se registrační poplatek vrací v plné výši (resp. v případě koupě vstupenek na více akcí v poměrné výši za zrušenou akci).

Pořadatel konference nenese odpovědnost za případné změny v obsahu konference mimo jeho kontrolu (odřeknutí účasti hosta-přednášejícího, náhradní program apod.), které nemají vliv na průběh konference jako takové.